JUNG 100 gadi

Patstāvīgs progress

1912. gadā dibinot uzņēmumu, Albrehtam Jungam bija skaidrs plāns. Viņš vēlējās ar savām idejām piedalīties nākotnes veidošanā un veicināt progresu. Šis mērķis arī mūsdienās nosaka uzņēmuma attīstības virzienu. Uzņēuma vēsture simts gadu garumā iezīmē jaunu tehnikas un dizaina risinājumu patstāvīgus meklējumus; daudzi no tiem jau ir kļuvuši par mūsdienu elektroinstalācijas klasiku. Šīs tradīcijas tiks turpinātas arī nākotnē.

Nedzīvot vienai dienai

Apzināta tiekšanās pēc izturības

Taja pašā laikā domāšanas nepārtrauktība ir viena no galvenajām uzņēmuma JUNG filozofijas sastāvdaļām. Lai ilgstoši noturētos tirgū, nepieciešama patstāvība un tālredzība. Tādēļ uzņēmums JUNG ir izvēlējies uz  ilgmūžību orientētu stratēģiju, kas novērtē un kopj pārbaudītas vērtības, bet vienlaicīgi ir labvēlīga jauninājumiem. Viens no uzņēmuma mērķiem  - radīt kvalitatīvas ierīces un precīzas sistēmas, aktīvi piedalīties izturīgas būvniecības principu īstenošanā. Piemēram, izmantojot KNX tehnoloģiju, jau tagad iespējams īstenot sekmīgu energoefektivitātes paaugstināšanas programmu.

Made in Germany

Kvalitātes nozīme

Kopš uzņēmuma dibināšanas, JUNG produkti tiek ražoti Vācijā. Laiks ir pierādījis, ka tas ir stratēģiski gudrs risinājums, jo JUNG produkti, kas marķēti ar uzrakstu " Made in Germany" , tiek augstu novērtēti visā pasaulē un uzskatīti par tehnoloģijas, funkcionalitātes un dizaina kvalitātes paraugu.

Šķirot

Izstrādāja SIA INT
www.energovide.lv © 2023